Jsme tady s vámi již 10 let...

Firma POLYCHROMA – dříve vystupující jako Krnovská barvírna hedvábí byla založena v roce 1939. Slibný rozvoj byl roku 1948 přerušen neoprávněným převzetím do národní správy, znárodněním a následným ukončením činnosti v roce 1949.

K obnovení firmy s názvem POLYCHROMA došlo až v roce 2015, kdy pan Jan Stejskal, do té doby podnikající jako fyzická osoba, vybíral název své vlastní společnosti. Rozhodl se proto navázat na odkaz svého dědečka. V roce 2015 se tak po 66 letech v obchodním rejstříku opět objevila firma POLYCHROMA s.r.o. profilující se nyní jako obchodní společnost zastupující v ČR zahraniční výrobce autodoplňků a náhradních dílů.

 

Vzhledem ke zkušenostem nabitých během dlouholeté podnikatelské činnosti jako fyzická osoba, nyní jednatelem společnosti panem Stejskalem, se nová společnost snaží být solidním partnerem jak fyzických, tak i právnických subjektů.
Zadané zakázky se snaží plnit v co nejvyšší kvalitě a co nejkratších termínech. Proto firma rozšířila svou činnost i na provozování expresní zásilkové služby POLYEXPRESS s orientací na sousední Polsko.

Zároveň je i  poskytovatelem úplného poradenského servisu spojeném s tlumočením a překladatelskou činností z českého jazyka do polského a naopak.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budeme pro Vás dobrým obchodním partnerem ve vší spokojenosti.

Copyright © 2023